Wójt Gminy Stegna Ewa Dąbska oraz Dyrektor GOK w Stegnie Łukasz Niedźwiecki mają zaszczyt zaprosić wszystkie dzieci na spektakl teatralny oraz karnawałowy bal przebierańców , zorganizowany na zakończenie ferii:

24 stycznia 2020 (piątek) w godz. 13.00 -16.00 Wstęp wolny :)

 


W programie :


godz.13.00 "Dyzio i kraina wyobraźni" - Spektakl muzyczny dla dzieci opowiadający o losach chłopca, który nie ma przyjaciół i nauka w szkole sprawia mu wiele trudności. To wszystko powoduje , że nie lubi szkoły zaś emocje z jakimi przyszło mu się mierzyć biorą górę. Na szczęście spotyka niezwykłe istoty, które pomagają mu zrozumieć, że jego zachowanie nie jest przyjazne i być może dlatego nikt nie chce się z nim kolegować, nauka jest fajna jeśli znajdzie się sposób na to jak się uczyć oraz, że praca z wyobraźnią pomaga we wszystkich problemach. Z nowymi przyjaciółmi śpiewa piosenki i poznaje świat. OBSADA: Ola Lis, Piotr Lewicki, Aga Skawińska, REŻYSERIA :Aga Skawińska, SCENARIUSZ I MUZYKA:Agata Oriana Khwas, SCENOGRAFIA : Maria Szachnowska, DŹWIĘK I ŚWIATŁA :Jacek Wojno

Od 14.00 - bal karnawałowy , a więc szykujcie stroje , maski i co tylko chcecie!
Nie zabraknie atrakcji : malowanie buziek, kręcone balony, zabawy przy muzyce, słodki poczęstunek i oczywiście wybierzemy króla i królową balu!

Zapraszamy!